Witamy na nowej stronie

Jednoczą nas wartości demokracji i przywiązanie do górnośląskich wartości regionalnych. Zadaniem WSPÓLNEGO CHORZOWA jest działalność na rzecz naszych mieszkańców. Nie jesteśmy związani z żadną partią polityczną, nie mamy władz w Warszawie. Jesteśmy mieszkańcami Chorzowa.

Szanowni Państwo!

Rozwój Chorzowa i jego wysoka pozycja wśród miast naszej aglomeracji jest możliwa dzięki stabilnemu zarządzaniu. W Chorzowie nie ma napięć, czy niepokojów politycznych, które występują w innych miastach i zdecydowanie przeszkadzają rozwojowi. To tylko w Chorzowie, dzięki temu, że osoby bezpartyjne wywodzące się ze stowarzyszeń mają większość w Radzie Miasta,  zachowuje i gwarantuje to stabline warunki rozwoju dla naszego miasta.  Partyjniactwo jest największą zmorą samorządów, gdyż najczęściej partie wysuwają ludzi przypadkowych, co daje fatalne efekty.

Tylko WSPÓLNY CHORZÓW gwarantuje dalszy rozwój naszego miasta. Za nami przemawia fachowość i doświadczenie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.