Zdrowie i pomoc społeczna


Współnie dla Chorzow, Chorzów, Kopel, Nasz Dom

Widok nowoczesnego budynku Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii (Szpital Dziecięcy) przy ul. Truchana. Organizacja Chorzowskiej Służby zdrowia jest przez wielu fachowców dawana za przykład skuteczności i racjonalności zarządzania. Efekty ostatnich lat to spektakularny rozwój utworzonego Zespołu Szpitali Miejskich oraz rzucająca się w oczy, swą nowoczesnością, rozbudowa Chorzowskiego Centrum Pediatrii i Onkologii.

Wspolny Chorzow, Nasz Dom, Chorzow

Nowoutworzony Oddział Neurologiczny z pododdziałem udarowym w Zespole Szpitali Miejskich przy ul. Strzelców Bytomskich. Nasze szpitale są bardzo dobrze zarządzane, czego efektem jest coraz lepsze ich wyposażenie (tomografy komputerowe, rezonans magnetyczny, kardiomonitory, nowoczesne laboratoria) oraz coraz lepszy standard leczenia. Chorzowianie z pewnością czują, że mają zapewnione bezpieczeństwo zdrowotne.

Chorzów, Wspolny Chorzow

Dom Dziennego Pobytu dla osób starszych i samotnych przy ul. Dąbrowskiego 104 (przy Parafi i św. Ducha). Żyjemy coraz dłużej i powiększa się odsetek ludzi w wieku poprodukcyjnym. Stąd też rozszerzamy zakres świadczeń i standardy usług w placówkach pomocy i klubach seniora. Nową inicjatywą wynikającą z analizy potrzeb ludzi starszych jest utworzony w tym roku Górnośląski Uniwersytet Trzeciego Wieku w Chorzowie.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.