Archiwa tagu: Trzebinczyk

Trzebinczyk Adam

Radny Miasta ChorzówAdam Trzebinczyk, lista KW Wspólny, Chorzów, 522 głosy – okręg I

Chorzowianin, lat 37, prowadzi od wielu lat wraz z rodziną działalność gospodarczą na terenie targowiska przy ulicy Barskiej. Z racji swej aktywności poznał wiele problemów , postulatów i oczekiwań mieszkańców Chorzowa, a w szczególności mieszkańców dzielnicy Chorzów II ,osiedla Pnioki, osiedla pod Arkadami ,czy też mieszkańców Starego Chorzowa i Maciejkowic,

Jako radny dąży do poprawy życia mieszkańców, a w szczególności będzie starać się o poprawę bezpieczeństwa w mieście oraz o poprawę infrastruktury miasta (więcej parkingów, ścieżek rowerowych, naprawa chodników , placów zabaw , monitoring niebezpiecznych miejsc w mieście) . Chce służyć mieszkańcom w kontaktach z Urzędem Miasta, Policja, Strażą Miejska i innymi służbami miasta. W swej działalności w Radzie Miasta będzie zwolennikiem dialogu społecznego różnych grup społecznych w mieście , a stałym i systematycznym kontaktem z mieszkańcami będzie dążył do poprawy ich życia w mieście i jego rozwoju.

e-mail: adamtr77@interia.pl

www.trzebinczyk.pl

blog

 

 

 

 

Zakaz handlu w dni targowe na „Barskiej” nowy proces Rewitalizacji Chorzowa II :)

zakaz handlu na barskiejNajnowszym efektem postępującego procesu rewitalizacji Chorzowa II jest zakaz handlu przy bazarze „Na Barskiej”  w dni targowe na ulicach Barskiej i Stalmacha. Rewitalizacja Chorzowa II, powinna postępować przede wszystkim poprzez wspieranie lokalnych działań gospodarczych, które przyczyniają się do wzrostu gospodarczego miasta. Dlatego też, nie zgadzając się z takimi działaniami Radny A. Trzebinczyk wniósł zapytanie na ręce Prezydenta Miasta Chorzów ws. wyjaśnienia intencji takiego działania. Będzimy informować Sz. Mieszkańców o wynikach zapytania.

pismo (*pdf)  interpelacja_radnego,

Aby otwierać pliki zapisane w formacie PDF należy ściągnąć ze strony producenta program Adobe Acrobat Reader  następnie go zainstalować oraz otworzyć pobrane pliki. 

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Dosiego Roku 2013

Wesołych Świąt - życzy WCH

Niech te święta tak wspaniałe, będą całe jakby z bajek. Niechaj gwiazda z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci. Biały puch niech z nieba spada, niechaj piesek w nocy gada. Niech choinka pachnie pięknie, no i radość będzie wszędzie.

życzy Zarząd Stowarzyszenia